Voss

Historia VOSS

VOSS
O NAS

Jesteśmy nowoczesną firmą prosperującą na rynkach międzynarodowych od ponad 11 lat. Od początku specjalizujemy się w montażu konstrukcji stalowych, magazynach wysokiego składowania (SILO), niskiego składowania (AKL/OPM), a także w nowoczesnych systemach magazynowych (CUBY/FLEXI). Obecnie VOSS to lider branży , zrealizowaliśmy projekty niemal na całym świecie – w Europie, Ameryce, Azji i Australii. Od początku naszej działalności dbamy o to aby oferowane przez nas usługi odznaczały się najwyższą jakością oraz spełniały oczekiwania naszych klientów.

Korzystamy z wysoce zaawansowanej technologii montażu zautomatyzowanych regałów  a nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści – monterzy cechujący się profesjonalizmem i sumiennością w powierzone zadania.

W naszym systemie zarządzania najważniejszy jest człowiek i jego rozwój, to dzięki zatrudnionej kadrze zawodowców możemy pochwalić się realizacją ponad 500 projektów. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i pełni zaangażowania – kierownicy i brygadziści nadzorujący prawidłowy przebieg prac oraz wyszkolone grupy monterskie.

VOSS
W LICZBACH

0 +
Zrealizowanych projektów
0
Pracowników
0
Firmowych samochodów
0
Nowoczesny biurowiec